Czy w dobie kryzysu warto przerywać promocję firmy w Internecie?

Nagły wzrost liczby osób przebywających w domu doprowadził do zmiany stylu życia. Koszty tradycyjnych reklam, zwłaszcza telewizji, radio, bilbordy, są obecnie dla wielu firmach zbyt wysokie. Czy jest jakaś tańsza alternatywa?
Z jednej strony firmy odczuwają skutki wirusa i firmy ogłaszają kolejne cięcia finansowe. Z drugiej, firmy zwykle działające offline przeniosły swoje produkty do Internetu, starając się dostosować do tego nowego sposobu życia. W tej nowej internetowej rzeczywistości konsumenci zaczęli spędzać więcej czasu niż wcześniej. Tym samym marketing internetowy jest nieodzownym narzędziem do pozyskania nowych, jak i utrzymania obecnych klientów.

Czytaj dalejCzy w dobie kryzysu warto przerywać promocję firmy w Internecie?

Jak wybrać agencję marketingu internetowego dla lokalnej firmy.

Agencje marketingu internetowego wyrastają niczym grzyby po deszczu. Wejść do branży jest stosunkowo łatwo: wystarczy odrobina wiedzy, jakiś kurs, strona internetowa i można działać. STOP. Za nim podejmiesz pochopną decyzję, wybierając pierwszą lepszą znalezioną w Google agencję, warto zapoznać się z czynnikami, które będą miały dla Ciebie kluczowe znaczenie w podjęciu ostatecznej decyzji.

Czytaj dalejJak wybrać agencję marketingu internetowego dla lokalnej firmy.

SEM co oznacza? Artykuł dla początkujących

Zastanawiasz się, czym jest SEM? Jaka jest różnica pomiędzy SEO i SEM? Czy SEM ma wpływ na SEO?Zapraszamy do lektury. SEM, Search Engine Marketing, oznacza marketing w wyszukiwarkach. Marketing w wyszukiwarkach był kiedyś używany jako ogólny termin obejmujący zarówno SEO (optymalizację pod kątem wyszukiwarek), jak i płatne działania związane z wyszukiwaniem. Z czasem branża przyjęła … Czytaj dalej SEM co oznacza? Artykuł dla początkujących

Domeny za zero – czy warto?

Rozpoczynając swoją przygodę z własną działalnością gospodarczą, niejednokrotnie możemy natknąć się na oferty domen za darmo, za zero złotych lub symboliczną złotówkę. Czy jest tu haczyk?

Czytaj dalejDomeny za zero – czy warto?

Jak skutecznie zwiększyć ruch na stronie internetowej bez płatnej reklamy?

Zakładając stronę internetową, oczekujemy ruchu na naszej witrynie. Jednak ruch na stronie internetowej nie będzie generował się sam. Reklama na Facebooku, marketing szeptany, kampanie reklamowe AdWords to płatne formy promocji w Internecie. Co zrobić, żeby zwiększyć liczbę odwiedzających naszą stronę internetową i nie płacić dodatkowo za reklamę?

Czytaj dalejJak skutecznie zwiększyć ruch na stronie internetowej bez płatnej reklamy?

Treść chroniona prawem autorskim. Kopiowanie bez zgody agencji jest zabronione.