Kampanie reklamowe Facebook Ads

reklama na facebooku dla małych lokalnych firm

Dzięki reklamie na Facebooku masz możliwość precyzyjnego dotarcia do potencjalnych klientów na rynku lokalnym, zainteresowanych Twoimi usługami czy towarami. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Dlaczego warto wybrać reklamę na Facebooku?

Reklama na Facebooku umożliwi precyzyjne dotarcie z ofertą Twojej firmy do grupy docelowej na podstawie lokalizacji, preferowanego wieku odbiorców reklamy, czy ich zainteresowań. W połączeniu z blogiem to najlepsze narzędzie na skuteczną promocję w Internecie wraz z pewnymi wymiernymi korzyściami dla Twojego biznesu.

TUTAJ SĄ TWOI KLIENCI

47% Polaków korzysta z mediów społecznościowych. Twoi klienci spędzają większość czasu na Facebooku. Większość z nich robi to codziennie i zagląda na Facebook kilka razy w ciągu doby.

ELASTYCZNY BUDŻET

To Ty ustalasz własny budżet, który można w każdej chwili zmienić. Możesz zwiększyć lub zmniejszyć kwotę przeznaczoną na reklamę. Dodatkowo opcja budżetu dziennego czyni reklamę Facebook Ads rozwiązaniem idealnym dla małej lokalnej firmy.

UKIERUNKOWANA REKLAMA

Dotrzesz do konkretnych odbiorców. Możesz reklamować się według wieku, zainteresowań, zachowania i lokalizacji. Im lepiej znasz swoją grupę docelową klientów, tym lepiej będzie dopasowana reklama na Facebooku.

WIĘCEJ POLECEŃ

Jeśli Twoje reklamy będą docierać do odpowiednich osób, jest wysokie prawdopodobieństwo, że  polecą oni Twoją firmie osobom potencjalnie zainteresowanym danymi usługami, czy towarami. Zwiększysz tym samym świadomość marki i zyskasz dodatkowy kanał promocji.

SZYBKIE DOTARCIE DO ODBIORCÓW

Możesz już dziś zacząć docierać do tysięcy potencjalnych klientów. To najlepszy i najszybszy sposób na zwiększenie ruchu i konwersji.

ZWIĘKSZYSZ RUCH NA STRONIE INTERNETOWEJ I BLOGU

Facebook to doskonałe narzędzi do promocji firmowego bloga i Twojej strony internetowej. Udostępniając linki do swojego bloga i strony firmowej, a następnie promując je za pomocą reklamy Facebook Ads, generujesz ruch. W ten sposób budujesz zaufanie i wiarygodność.  

wychodzimy poza ramy

Facebook to potężne narzędzie, którego nie można pominąć w strategii marketingowej. Jednak tylko dobrze opracowany plan działania przyniesie oczekiwany rezultat. Stawiamy na kompleksową promocję i promowanie wysokiej jakości postów. Pamiętaj, że liczy się nie ilość, ale jakość. Stworzenie wizerunku profesjonalisty w oczach klientów jest podstawą sukcesu. Nie uzyskasz tego bez wysokiej jakości treści na Twojej stronie internetowej/blogu firmowym i promując niskiej jakości posty, które nijak mają się do promocji Twojej firmy w Internecie. Z kolei kupowanie polubień jest wydatkiem pozbawionym sensu, gdyż w ten sposób nie zwiększysz swojej sprzedaży. Wykorzystanie Facebooka, jako narzędzia do kierowania z potencjalnych klientów na Twoją stronę internetową to działanie, które pozwoli Ci zwiększyć sprzedasz i świadomość marki na rynku lokalnym. Dodatkowo połączenie prowadzenie bloga z promocją postów na Facebooku za pomocą reklamy Facebook Ads, umożliwi Ci wykreowanie w oczach odbiorców treści wizerunku profesjonalisty. 

W RAMACH REKLAMY NA FACEBOOKU OFERUJEMY:

Skierowanie klientów do witryny

Są to kliknięcia przekierowujące do strony internetowej. Dzięki tej formie reklamy zwiększysz liczbę odwiedzin Twojej firmowej strony internetowej, a to z kolei zwiększy Twoją sprzedaż.

Promowanie strony

Działanie ma na celu zwiększenie liczby polubień danego fanpage. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że firmowy fanpage zyska nowych fanów, realnie zainteresowanych daną stroną, jak i profilem działalności firmy. W odróżnieniu od kupowania fikcyjnych polubień, które nie przyniosą firmie żadnych korzyści, promowanie strony w Facebook Ads to bardzo skuteczne narzędzie promocji. Taka reklama umożliwia trafienie do potencjalnych odbiorców na podstawie ich lokalizacji, zainteresowań, wieku i płci. Lepiej jest pozyskać 100 osób potencjalnie zainteresowanych naszą ofertą, niż 1000 fikcyjnych polubień, które okażą się zupełnie bezużyteczne.

Promowanie postów

Umożliwi dotarcie z zamieszczonym na fanpage postem do dużego grona odbiorców. Atrakcyjność posta może z kolei przełożyć się na polubienie naszego profilu i pozyskanie kolejnego potencjalnego klienta.

Kampania Facebook "Skierowanie klientów do witryny" (dla małych lokalnych firm, które posiadają stronę internetową). bez obsługi profilu na Facebooku

Budżet 600 zł: 550 zł na kliknięcia + opłata za prowadzenie kampanii 50 zł netto
600 PLN / miesiąc
 • Indywidualna treść reklamy
 • Stworzenie, konfiguracja i uruchomienie kampanii reklamowej
 • Bieżący monitoring skuteczności kampanii reklamowej

Budżet 700 zł: 650 zł na kliknięcia + opłata za prowadzenie kampanii 50 zł netto
700 PLN / miesiąc
 • Indywidualna treść reklamy
 • Stworzenie, konfiguracja i uruchomienie kampanii
 • Bieżący monitoring skuteczności kampanii reklamowej

Budżet 800 zł: 700 zł na kliknięcia + opłata za prowadzenie kampanii 100 zł netto
800 PLN / miesiąc
 • Indywidualna treść reklamy
 • Stworzenie, konfiguracja i uruchomienie kampanii reklamowej
 • Bieżący monitoring skuteczności kampanii reklamowej

Budżet 900 zł: 800 zł na kliknięcia + opłata za prowadzenie kampanii 100 zł netto
900 PLN / miesiąc
 • Indywidualna treść reklamy
 • Stworzenie, konfiguracja i uruchomienie kampanii
 • Bieżący monitoring skuteczności kampanii reklamowej

Budżet do 1000 zł: 850 zł na kliknięcia + opłata za prowadzenie kampanii 150 zł netto
1000 PLN / miesiąc
 • Indywidualna treść reklamy
 • Stworzenie, konfiguracja i uruchomienie kampanii
 • Bieżący monitoring skuteczności kampanii reklamowej

Kampania "Facebook + prowadzenie bloga" (dla firm, które posiadają bloga firmowego)

Na start
499 PLN / miesiąc
 • 3 artykuły miesięcznie od 2000 do 3500 znaków = 3 wpisy na fanpage
 • publikacja i optymalizacja treści na bloga pod kątem SEO
 • utworzenie fanpage na Facebooku
 • budżet 100 zł na reklamę i kliknięcia Facebook Ads

Kompleksowa promocja
630 PLN / miesiąc
 • 4 artykuły miesięcznie od 2000 do 3500 znaków = 4 wpisy na fanpage
 • publikacja i optymalizacja treści na bloga pod kątem SEO
 • utworzenie fanpage na Facebooku
 • budżet 150 zł na reklamę i kliknięcia Facebook Ads

Pakiet VIP
960 PLN / miesiąc
 • 6 artykułów miesięcznie od 2000 do 3500 znaków = 6 wpisów na fanpage
 • publikacja i optymalizacja treści na bloga pod kątem SEO
 • utworzenie fanpage na Facebooku
 • budżet 250 zł na reklamę i kliknięcia Facebook Ads

FAQ

Reklama na Facebooku jest idealną formą promocji dla Twojej małej lokalnej firmy.  Możesz przeznaczyć na ten cel dowolną kwotę, nawet 100 zł, ale im większy budżet, tym większy zasięg i zaistnienie Twojej firmy w świadomości potencjalnych klientów. 500 zł na kliknięcia miesięcznie to kwota optymalna, aby zacząć reklamować swoją firmę na Facebooku.

Dzięki zawężaniu reklamy do dokładnie określonej grupy odbiorców na ściśle określonym terytorium rezultaty promocji będą zauważalne natychmiast.

Ważne: bardzo istotnym czynnikiem, który wpływa na decyzję klienta o zakupie danego produktu, czy skorzystania z usługi, jest jakość samej strony docelowej. Nie ponosimy odpowiedzialności, jeżeli strona docelowa klienta ładuje się zbyt wolno. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzję klienta, czyli opuszczenie witryny bez dokonania zamówienia, czy skontaktowania się z firmą, dla której to prowadzimy działania promocyjne.

W ramach kampanii Facebook Ads możemy wybrać kampanię CPM (koszt 1000 wyświetleń) lub CPC (płatność za każde kliknięcie). CPM jest korzystny, jeżeli np. po prostu chcemy wypromować firmę na Facebooku, dysponujemy dużym budżetem, uruchamiamy kilka rodzajów reklam i przeprowadzamy zaawansowane testy. CPC jest najczęściej wybieraną formą reklamy i zdecydowanie ten rodzaj kampanii polecamy małym lokalnym firmom. 

Jeżeli Twoja firma, czyli kupujący jest podmiotem zarejestrowanym jako podatnik VAT i nabywasz usługę w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, to miejscem świadczenia usług jest miejsce, gdzie usługobiorca (czyli Twoja firma) posiada siedzibę działalności gospodarczej. Obowiązek podatkowy rozpoczyna bieg z chwilą wykonania usługi lub z chwilą zapłaty całości lub części kwoty przed wykonaniem usługi, a nie w chwili otrzymania faktury. 

Skontaktuj się z nami!

biuro@blackpenguin.pl

© 2019 Agencja Marketingu Internetowego „Black Penguin”

Treść chroniona prawem autorskim. Kopiowanie bez zgody agencji jest zabronione.